MÖBLER / Bord / Soffbord 8963335
nr 896 3335
Soffbord
längd: 140, djup: 80, höjd: 28, London W8
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
måndag 26 maj 2014
kl 18:59:18